כמה רשתות פיצה מתקשות, כמו Pie Five ו-Pizza Inn, חוזרות בהתלהבות רבה יותר כדי להחזיר את חלקן בשוק! רבים הראו שיפור ניכר ברבעונים האחרונים.

מדוע מותגי הפיצה הגדולים סגרו את החנות?
מגיפת הקורונה הייתה קשה במיוחד עבור תעשיית המסעדנות, ואילצה מספר עסקי מזון לצמצם את הפעילות אם לא לסגור את החנות לחלוטין. מחסור בכוח אדם, שרשראות אספקה ​​מנותקות וביקוש לא מספיק הטרידו את תעשיית המזון במהלך התקופה. בעוד שחלק מהנושאים הללו ממשיכים לרדוף את עסקי המזון, רבים הראו שיפור ניכר ברבעונים האחרונים והם נדירים לעשות קאמבקים!

מהי קבוצת מסעדות רייב?
The Rave Restaurant Group היא חברה מדאלאס המחזיקה ברשתות הפיצה Pizza Five ו-Pizza Inn. הם מתמחים בפיצות אישיות המוגשות בסביבה מהירה-קז'ואל. פאי פייב החזיקה ב-33 מקומות בארצות הברית בשנת 2021, בעוד ש-Pizza Inn התגאה ב-252 מקומות ברחבי הארץ וב-38 מקומות בינלאומיים בשנת 2020. שני המותגים, שפעם אהבו מאוד, הראו מספרים הולכים ופוחתים עוד לפני שהמגיפה פרצה. אבל נגיף הקורונה רק הקשה על המיזמים של מסעדת Rave לעבור. שני המותגים, לעומת זאת, מראים כעת הבטחה עצומה.

מה הסוד מאחורי השאיפות המחודשות של מסעדת רווה?
קבוצת מסעדות Rave הכריזה לאחרונה על רווח נקי של 6.8 מיליון דולר ברבעון הרביעי של 2022. זהו שיפור מסיבי מהרווח הנקי של 0.9 מיליון דולר שהציגה בתקופה המקבילה אשתקד. בנוסף, על פי הדיווחים, הקבוצה רכשה בחזרה 500,000 דולר ממניותיה ברבעון האחרון ועוד 1.1 מיליון דולר בשווי ברבעון זה.

"אחרי תשעה רבעונים רצופים של רווחיות, אנו עוברים ממהפך לחברה יציבה שנועדה לצמיחה", אמר ברנדון סולאנו, מנכ"ל RAVE Restaurant Group Inc., בהודעה לעיתונות. "הרבעון הרביעי ושנת הכספים שלנו מציגים גידול משמעותי במכירות בחנויות זהות גם ב-Pizza Inn וגם ב-Pie Five, צמיחה ברווח הנקי, צמיחה ב-EBITDA וביצועים חזקים של מזומנים תפעוליים", הוסיף.

לפי נתוני מסעדה ביזנס, המכירות בחנויות זהות של פיצה אין עלו ב-13% על בסיס שלוש שנים. החברה חשפה כי מכירות החנויות המקבילות המקומיות של ספק הפיצה עלו ב-13.5% ברבעון הרביעי בהשוואה לשנה שעברה.

מה יש בכרטיסים של פיצה פונדק של Rave Restaurant Group?
לראשונה מאז 2021, Pizza Inn פתחה מקומות מזנון חדשים. קבוצת המסעדות Rave עדכנה לאחרונה את הלוגו של Pizza Inn, והמשיכה למראה חדש ומודרני יותר שישלים את האסטרטגיה הקמעונאית החדשה שלהם. כל ההשקעה הזו מכוונת להבטיח שיפור בחוויית האוכל ללקוחות, כמו גם אסתטיקה עכשווית שתדבר לקהל יעד צעיר יותר.

בעוד תעשיית המסעדנות נוטשת את האוכל, החברה ממשיכה להישען על אסטרטגיה מובחנת, תוך התמקדות בערך ובמגוון של המזנון של Pizza Inn, תוך לכידה אופורטוניסטית של משלוח וביצוע. "אנחנו יודעים שהלקוחות שלנו רעבים לחיבור ו'חוויה' עם המשפחה שלהם, לא רק האכלה פונקציונלית של Covid-esq, ואנחנו בעמדה טובה לספק את הצורך הזה", אמר סולאנו.

מהם כמה מהשיפורים הנוספים ב-Pizza Inn?
מאמצי השיפוץ של המותג כוללים פריטי תפריט חדשים במחירים נוחים. מנה אחת בתפריט שמושכת עיניים לאחרונה היא קרום הבייגלה במילוי גבינה. רוטב גבינה מומס דקדנטי נוטף מתוך קרום הבייגלה הרך ברגע שנוגסים בו. פורמט המזנון החדש כולל גם פיצות מיוחדות מתוצרת טרייה עם 100% גבינת מוצרלה חלב מלא מגוררת בבית ובצק תוצרת בית. השקות מוצרים אחרות כוללות את NYXL ו-House Pan Pizzas, יחד עם אהובות ותיקות כמו Taco Pizza, ו-Bacon Ranch Pizza, בין היתר.

פריט תפריט חדש זה הולך לעורר זיכרונות נעימים של בילוי במגרש אוכל בקניון עם חברים תוך כדי הנאה מבייגלה טבול בגבינה, אמר צ'אז בלאק, סגן נשיא שותף של קבוצת מסעדות RAVE.

מה יש בכרטיסים של פאי פייב של Rave Restaurant Group?
פאי פייב ספגה יותר מכמה כישלונות בעבר הקרוב, וחלקם ממשיכים להציב אתגרים עבור החברה. המותג סגר כמחצית מהמיקומים שלו מאז 2018. קבוצת Rave מקווה להחיות את המותג על ידי ביצוע שינויים בתפריט ועיצוב מחדש של האסטרטגיה התפעולית שלה כדי למשוך לקוחות חדשים תוך תקווה להחזיק בנאמנים. לדוגמה, מאמינים שהמותג מתכנן להימנע מפשטידות גדולות לטובת פריטי תפריט אחרים, אבל הכל בתוך חלל הפיצה.

"פאי פייב עוברת השקעה ושינויים משמעותיים. "לאחר שישה חודשים של בדיקות, אנחנו משיקים בימים אלה את השינוי המשמעותי ביותר בתפריט בתולדות המותג, תוך התמקדות בפיצות מבדילות המיועדות לפרט וביטול פיצות גדולות", אמר סולאנו והוסיף. "אנחנו גם מבצעים שיפורים תפעוליים ואירוח כדי להתאים אישית את חווית האוכל של הצרכנים תוך הפחתת חיכוך משלוחים של צד שלישי."

איך פיצה אין הצליחה לשמור על טריות הקונספט שלה?
התשובה הקצרה לשאלה זו עשויה להיות רק בקונספט של המזנון. המותג שרד בדמיונם של אנשים בארצות הברית במשך עשרות שנים וממשיך לקיים את עצמו למרות הקשיים האחרונים בשל מחויבותו לחדשנות. כמה פריטי תפריט, כמו פיצה טאקו או פיצה בייקון ראנץ', גרמו לאנשים נהרו למסעדה במשך שנים.

"הלקוחות שלנו יודעים שהם יתקבלו בחום כשהם יכנסו דרך הדלת, והמזנון הולך להיות מצויד במגוון רחב של חביבי מעריצים ופיצות חדשות לגמרי. הדבר הגדול במזנונים הוא שיש להם ערך בעיניים של הלקוחות שלנו. תמורת מחיר נמוך אחד, הם יכולים לנסות כל פיצה שיש לנו ואז לסיים עם קינוח, סלט צד או פסטה", אמר בלאק.

יתרה מכך, Pizza Inn דוחפת כעת להתקדמות טכנולוגית ולוגיסטית על ידי שיתוף פעולה עם DoorDash, UberEats ו-GrubHub כדי שיוכלו להביא את הפיצות שלהם ישירות אל מפתן ביתכם. זה בהחלט מציג תחזיות פיננסיות חיוביות שימשיכו להשתקף בהכנסות הכוללות שלהם!